ua ru

Чергова смерть на воді в Чернігові

Протягом доби на водоймах міста потонули четверо людей.
Цього літа на водоймах Чернігівщини потонуло 45 осіб. з них 5-ро дітей. Лише за останні вихідні було шестеро потопельників, з них одна дитина.
Працівники Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби чергують на міському пляжі "Золотий берег" з 9 до 19 години. Далі вони прямують на станцію, аби підзарядити балони і здати зміни. Ілля Бондар того дня не працював, але його напарник переповів йому подробиці трагедії
Працівники бригади екстреної медичної допомоги проводили реанімаційні заходи, їм вдалося навіть повернути пульс хлопчику, але дива не сталося.
Окрім водолазів на пляжі чергують двоє рятувальників, котрі спостерігають за відпочивальниками з берега.
Водолази говорять, що катеру на якому вони вирушають на виклики більше 40-ка років, тому неодноразово він виходить з ладу. Також. аби надавати якісні послуги у них не вистачає персоналу.
Серед основних причин трагічних випадків на воді Іван Бондар називає три, це невміння плавати, алкоголь, і залишення дітей без нагляду.
Родина Цирулевських розповідає, що до відпочинку на пляжі готується ретельно, а двох своїх дітей, які ще не вміють плавати, тримають за руки у воді.