ua ru

Фітнес для особливих дітей на міському пляжі

Вперше на пляжі "Золотий Берег" відбулися реабілітаційні фітнес-заняття для особливих дітей Чернігова.
22 червня група із 20 хлопців, дівчат та їх батьків зібралася аби укріпити своє здоров'я. У будні дні вони займаються у спортзалі муніципальної варти, ідея провести заняття у суботу на пляжі виникла спонтанно. Таке практикується вперше, каже Андрій Черненко.
Олена Заворотня працює в Чернігівському міському відділі поліції, у вільний від роботи час проводить заняття з фітнесу, займається цим видом фізичних навантажень вже 7 років, але каже що з дільми працює вперше. Программа фітнесу також не стандартна, називається вона Табата, це тренування на час, 25 хвилин інтенсивно працюють і 10 відпочивають.
Після реабілітаційного фітнесу, працівники біблліотек міста разом з дітьми поринули у вивчення книжок, коміксів, та малювання, а також всім дітям запропонували проїхатися електрокаром який був куплений за кошти міського бюджету для того щоб транспортувати людей з маломобільних груп до пляжу. Малеча в захваті, кажуть сподобалося усе.
Організатори заходу кажуть, що відтепер будуть щосуботи проводити реабілітаційний фітнесс, і запрошують усі місцян приєднуватися до їх занять.