ua ru

У місті тривають реконструкції

Як просувається заміна мереж на вулиці Героїв Чорнобиля.
Ми вже не вперше розповідаємо про те, як на вулиці Героїв Чорнобиля від просп.Миру до вул.Київська тривають масштабні роботи із заміни каналізаційного колектору. Після чого відбудеться заміна водогону та покладено нове асфальтове покриття дороги. Люди, які проживають тут, задоволені такими змінами. Нагадаємо, роботи з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення по вул.Героїв Чорнобиля стартували у червні. На даний час на ділянці дороги ближче до просп.Миру замінюють каналізаційний колектор. По завершенню, орієнтовно на наступному тижні, планують монтаж нового водогону. Лише потім відбудеться демонтаж старих труб. Розповідає інженер проектних робіт Руслан Виставнога. Руслан Виставнога запевнив, що існуючі залізні та залізобетонні труби замінюють на нові сучасні двошарові з поліетилену. Згідно З висновками комісії діюча мережа знаходиться в незадовільному стані, у будь-який момент можливі аварійні пориви, стверджує фахівець. Каже, це - один із масштабних проектів, який виконується в Чернігові.
Під час ремонтних робіт будівельники дотримуються усіх відповідних технологій, наголошують будівельники. Роботи тривають у рамках узгодженого з замовником календарного плану.
Під час проведення робіт мешканці цього району не відчують дискомфорту щодо отримання водопостання в їхні будівлі, запевняє підрядник.