ua ru

У Чернігові побував мандрівний фестиваль

Другий фестиваль сучасної української музики "Твоя країна Fest" завітав до нашого міста.
До Чернігова завітав другий фестиваль сучасної української музики "Твоя країна Fest". Популярні виконавці та гурти подорожуватимуть протягом червня-липня прикордонними містами та містечками з великою концертною програмою.Першими фестиваль вітали жителі Коростеня.Якісну українську музику чернігівцям привезли Іванка Червінська, Марія Бурмака, "Джипсі Лір","СКАЙ" та "Мандри". З виконання українських народних пісень розпочався концерт.Гітари та красива дівчина на сцені відразу привернули увагу відпочиваючих у міському парку .Вони почали приєднуватися до фестивального дійства.Чарівний спів Іванки Червінської,як і віртуозність музикантів "Джипсі Лір", не залишали нікого байдужим. Іванка Червінська та Геннадій Бондар пригадали виступи на минулорічному фесті "Твоя країна".
Марія Бурмака,на відміну від Іванки Червінської, рідко виступає у нашому місті."Нарешті",- сказала відома співачка перед виходом на сцену.
Марія сама пише музику та слова. У своїх піснях ділиться зі слухачами пережитим. Нажаль,через відсутність фестивальних афіш в місті та промоції у ЗМІ,4-х годинний концерт не зібрав багато чернігівців. Але ті, хто став випадковими глядачами, почули багато української музики,потанцювали,поспівали і отримали масу позитиву.(Фрагмент). "Мандри" завели публіку своїм особливим шармом. Драйву в музиці гурту тепер додають ще й електронні та духові інструменти. (Фрагмент).
Після Чернігова фестивальний тур проляже по містах Суми, Шостка, Бердянськ, Скадовськ та Чорноморськ.