ua ru

Чемпіонат України з настільного тенісу триває у Чернігові

У змаганнях беруть участь представники 12 областей.
Вже другий день як у приміщенні колишнього спорткомплексу "Хімік" триває всеукраїнський чемпіонат з настільного тенісу серед міні-кадетів 2009 р.н. і молодше. В ньому беруть участь представники 12 областей України. У команді має бути не більше 5 хлопчиків та 5 дівчаток, каже головний секретар чемпіонату. Всього за титул найсильнішого з настільного тенісу серед міні-кадетів бореться 80 учасників. 20-го червня - перший день змагань,учасники, кажуть,що дуже нервують, адже треба представити свою область як найкраще. Олександр працює тренером вже 15 років, деякі з його вихованців вже були на подібних змаганнях, але більшість вперше . Анжела займається настільним тенісом вже 2 роки, це її перший чемпіонат такого рівня, каже Чернігів їй дуже сподобався, адже вона тут вперше. Для неї,запевняє, перемога не головне, важливіше набратися досвіду.
Чернгівську область тут представляює команда першої школи села Волинка Сосницького району. Микола Мельник тренер з настільного тенісу та вчитель фізкультури , приїхав в Чернігів адже вони перемогли обласні змагання і тепер претендують на більші досягнення, до речі, деякі з хлопців не вперше беруть участь у чемпіонаті подібного рівня. А от Іван вперше на подібних змаганнях, він займається тенісом лише рік.
Результати змагань будуть відомі у неділю 23 червня, після закінчення чемпіонату. Переможцям запропонують представляти Україну на змаганнях вищого рівня.