ua ru

Як спортсмени з інвалідністю виборюють нагороди

Чернігівська "Інтеграція" за кількістю медалей стала багаторазовим призером у Міжнародних змаганнях з інваспорту.
Прикуті до візка, але з оберемком нагород. Вони обмежені у можливостях і водночас необмеженні у бажанні жити і перемагати. Наші спортсмени з інвалідністю на візках вкотре довели, що сильні духом. Чернігівська "Інтеграція" за кількістю медалей стала багаторазовим призером у Міжнародних змаганнях з інваспорту, що проходили в Білорусі.
Їхня ж база тренувань - невеличкі спортзали зі спеціальними тренажерами і сконструйоване власними руками обладнання. Боча. дарц, марафон на візках, пауерліфтинг, жульбак. каранхол - це ті види спорту. які вони опанували за два роки активних тренувань і саме вони були в програмі спартакіади. З - поміж ста учасників з різних країн змогли вибороти перемогу. Олег Деркач завоював в особистих змаганнях з "бочі" золоту медаль. А 14 червня підопічних "Інтеграції" очікували ще одні змагання - на кубок Героя Івана Кожедуба серед спортсменів з ураженнzм опорно - рухового апарату. Це вже був ювілейний 10 міжнародний турнір у Шостці Сумської області. Постаралися і зайняли загальнокомандне 2 місце серед 11 команд. поступившись лише господарям змагань. Аня Туровець в організації близько року. Раніше відвідувала "Інваспорт", займалась пауерліфтингом, але саме завдяки"Інтеграції" змогла досягти результатів і повірити в себе. Тому на змаганнях у Шостці показала чудовий результат, маючи при цьому 1 групу інвалідності.
Втретє брав участь у турнірі й відомий марафонець Сергій Шурута. Він посів 2 місце з пауерліфтингу. Активний учасник міжнародних змагань має в своєму арсеналі вже близько сотні нагород. В "Інтеграції", як і у себе вдома тренування вже стали життєвою необхідністю.
Отримав перемогу на міжнародних змаганнях і Євген Шинкаренко. хоча спортом професійно ніколи не займався. а тут робив спеціальні вправи лише декілька місяців. Переживши півроку тому тяжку травму після ДЦП, чоловік вірить в свої сили. Каже, в цьому йому допомогла організація.
Секрет успіху команди "Інтеграції" - це сила духу, каже Дмитро Соболєв.
Щойно спортсмени на візках отримали запрошення на ще одні змагання - Кубок "Золотий лев", що проходитиме в Могильові на початку липня. Кажуть, будуть готуватися серйозно. аби достойно представити Чернігів.