ua ru

Спекотний сезон у Чернігові

Як вберегти від теплового удару своїх домашніх улюбленців.
До кінця тижня синоптики обіцяють підвищення температури до 34 градусів. Від спеки страждають не лише люди, а й тварини, адже вони переносять її гірше. Ветеринари кажуть, що теплові або сонячні удари трапляються у собак доволі часто, адже охолоджувальний орган у них лише на язику та трішки на лапах. Тож треба подбати аби ваш чотирилапий друг був у комфортних умовах. Якщо все ж пес перегрівся, то треба охолодити тіло, це можна зробити за допомогою змоченого махрового рушника. При проявах симптомів теплового або сонячного удару одразу треба звернутися до спеціаліста за допомогою.
За словами Олександра, більше страждають від спеки домашні тварини, а не вуличні. Їх зачиняють у душних квартирах без води, забувають у розпечених машинах, поки йдуть за покупками. Виявляється, господарі не завжди знають, які перші симптоми тепловогу удару у їх домашніх улюбленців, та що при цьому треба робити.
Експерти кажуть, що вуличні собаки рідко перегріваються на сонці, адже завжди можуть знайти собі тінь, чи охолодитися у фонтанах. А деякі чернігівські підприємці навіть почали ставити мисочки з водою для тварин біля своїх закладів.