ua ru

«Зелена Сцена» запрошує на перший літній міні-фестиваль

14 -16 червня - «Зелена Сцена» запрошує на перший літній міні-фестиваль крутого дозвілля.
14 -16 червня - "Алея героїв". Вхід вільний. «Зелена Сцена» запрошує на перший літній міні-фестиваль крутого дозвілля. 

14 червня о 18:00 відкривати «Зелену Сцену» будуть столичні хлопці - KyivEthnoTrio. Це троє музикантів-мультиінструменталістів, які неодноразово представляли свою творчість на європейських етно-фестивалях. О 20:00 "Розмовник" буде представляти історик Олександр Бондарь. Потім "Зелена Сцена" представить програму короткометражних фільмів від австрійського фестивалю ARS ELECTRONICA-2018.

15 червня о 18:30 - виступ Іванки Червінської та гурту музикантів "Gypsy Lyre". О 20:00 додасть інструментальної лірики на «Зелену Сцену» гурт Jazzforacat.

16 червня о 18:00 - розпочнеться «Зелена Сцена» з поетичних читань Світлани Дідух-Романенко. О 19:00  - продовжить " Зелену Сцену" виступ переможниці міжнародних конкурсів і дипломант всеукраїнського конкурсу "Червона Рута" - Анастасії Коваленко. А вже ближче до вечора, о 20 годині Мартин Якубом презентує детективний роман "Мертві моделі".
Також на Вас очікує виставка фотографа з Вашингтону Френка Халлама Дея - "Alumascapes", за яку він отримав премію Leica Oscar Barnac. Його роботи знаходяться в численних музеях та приватних колекціях США та за кордоном. На "Зеленій Сцені" можна буде пограти в різноманітні настільні ігри від чернігівського клубу Steelgart.