ua ru

Світлофор з’явиться на перехресті Гончої та Полуботка

На перехресті вулиць Гончої та Гетьмана Полуботка встановлять світлофор.
Відповідне доручення Управлінню ЖКГ міської ради дав міський голова Владислав Атрошенко. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Встановити світлофора на цьому перехресті просили містяни в електронній петиції. На їх думку, це може зменшити аварійність. Втім, у інших чернігівців думка протилежна. Їх аргументи: у ДТП тут потрапляють ті, хто порушує правила дорожнього руху і не зважає на дорожні знаки. Тож світлофор проблеми не вирішить.
«Чи вирішить світлофор проблему – точно невідомо. Але через значну кількість аварій ми спробуємо, чи спрацює такий підхід», - сказав міський голова.
В Управлінні ЖКГ міської ради замовлятимуть проектну документацію. Далі вона пройде експертизу. Потім через систему Prozorro буде оголошено тендер на проведення робіт: монтаж мереж, самого світлофора та супутні роботи. З міського бюджету для цього об’єкту виділять орієнтовно 650 тис. грн.
На такий крок у міській раді йдуть свідомо, адже питання безпеки громадян головне. Тим більше, що безпеці руху в останні 3 роки у Чернігові приділяють багато уваги: це облаштування пішохідних переходів із додатковим освітленням, спеціальна розмітка на дорогах, велодоріжки, додаткові світлофори із голосовим супроводом та інше.