ua ru

Футбольні поля з штучним покриттям

Сучасні футбольні поля в школах Чернігова
У загальноосвітніх навчальних закладах міста № 14 та 34, де навчаються більше ніж 1,5 тисячі учнів, поряд не має спортивного майданчика. Аби дійти до спортивного поля, треба переходити дві асфальтовані дороги.
В рамках Програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у 2018 році в Чернігові їх збудували у № 1, 12 і 35-й школах. Цьогоріч такі майданчики отримають 2, 16 та 34 ЗНЗ, їх обрали, як першочергові для зведення спортивних майданчиків. Вартість будівництва - більше 8 з половиною млн грн на умовах співфінансування міського та державного бюджетів.
Аби зробити майданчик у 34 школі, довелося демонтувати недобудований котлаван для басейну, зведений на подвір'ї школи 25 років тому. Займатися на спортивному майданчику можна буде в будь-яку пору року, його розмір 42Х22 метри. Залишилось покласти штучне, стійке до зношення покриття та облагородити територію навколо поля.
В Управлінні освіти планують побудувати на території шкіл міста баскетбольні та волейбольні поля, аби забезпечити доступ до занять різними видами спорту. Користуватися футбольним полем можна буде не лише школярам, а й місцевим мешканцям, головне використовувати його виключно для занять спортом, аби воно прослужило довше.