ua ru

Бійцям на передову

У волонтерів Чернігова триває плетільний марафон. Що власноруч виготовляють для військових у зону АТО?

Щосуботи по вулиці Хлібопекарській, 10 волонтери збираються на сітко-плетільний марафон. За минулий місяць вдалося виготовити 150 квадратних метрів маскувальних сіток. Зараз працюють над зимовим варіантом білого кольору, як потеплішає, будуть плести зелені. Увесь підручний матеріал отримують завдяки небайдужим чернігівцям.

Також вилонтери плетуть кікімори. Кажуть, що виготовляють їх на замовлення. Спочатку намагалися відтворити вже готові військові варіанти маскувальних костюмів. З часом почали вигадувати свої. Так з’явилися кікімори з ниток для маскування в полі, та спеціальні для снайпера. Артем Джек-Курашвілі разом з однодумцями ствjрили власну модель кікімори. Вона надлегка, вміщається у невеличку сумочку. Всі частини надягаються окремо. Цей маскувальний костюм складається з маски, накидки, рукавиць, навіть є штанини.

А ще волонтери виготовляють спеціальні горілки для обігріву окопів та бліндажів, або ж для приготування їжі.

Ольга Палькова розповіла, що 29 січня невідомий чоловік розбив вікно та проник у волонтерський центр. Через те, що брати там особливо нічого, зловмисник прихопив із собою чайник, бабіну  капронових ниток, забрав усі ножиці, навіть поцупив гачок для плетіння. Зараз горе-крадія розшукує поліція.