ua ru

Як у Чернігові відкривали велосипедний сезон

Масовим велопробігом у місті відзначили Всеукраїнський велодень.
1715 чернігівців та гостей нашого міста відкрили у неділю велосипедний сезон. Розпочалося дійство на Алеї Героїв, і людей набралося так багато, що тільки якимось дивом всім поціновувачам цього двоколісного транспорту вистачило місця для маневру. Великі і малі, новенькі й старі, примітивні і чудернацько-гібридні - яких тільки велосипедів тут немає! Кожен вивів на велодень свого улюбленого двоколісного друга. І хоча зі слів учасників, велосипед залишається здебільшого туристичним транспортним засобом, Чернігів теж непогано пристосований під нього. Велосипедну інфраструктуру нашого міста оцінив і найнезвичайніший гість заходу - британець Фредерік Пінкс. У Чернігові він вже не вперше, а на велосипеді пересувається, каже, все своє життя.
На велодень завітав міський голова Владислав Атрошенко. Пообіцяв, що кількість велодоріжок у Чернігові зростатиме з кожним роком.
Велосипедисти стартували неподалік Валу у супроводі поліції. Їхній маршрут пролягав вулицями Преображенською, Гончою, 1-го Травня, Рокосовського та Шевченка. Колона їхала з невеликою швидкістю і добряче розтягнулася. На щастя, обійшлося без серйозних інцидентів.
ФІнішували учасники у Центральному парку культури та відпочинку.