ua ru

Проект реконструкції парку представили чернігівцям

Концепцію реконструкції центрального парку культури та відпочинку і Кордівки представили у п'ятницю широкому загалу у мерії. ого парку вже дійшла до стадії публічного обговорення, то чернігівці можуть надсилати свої побажання і пропозиції до прес-служби міської ради - і цілком можливо, що їх врахують.
Її розробила харківська фірма, яка раніше працювала над оновленням площі Конституції у Харкові та площі Миру у Краматорську. Плани у архітекторів дійсно наполеонівські - від парку атракціонів до оглядового колеса, від контактного зоопарку до зіплайн-станцій - способів відпочити і розважитись просто безліч. Щоб все це реалізувати, потрібно буде причепурити Кордівку, очистити давно занедбані канали тощо. Автори проекту запевняють - зроблять все, щоб не нашкодити природі, всі конструкції будуть максимально легкими, щоб за потреби їх мжна було прибрати.
Оновлений центральний парк задуманий як одна з головних "фішок" Чернігова, яка і жителів міста розважатиме, і туристів привабить. Вартість реконструкції поки невідома, але вже зараз зрозуміло, що проводитимуть її у кілька етапів. А до того, як замовляти розробку проекту, треба узгодити з архітекторами усі деталі. Оскільки розробка коцепції реконструкції центральн

Новини по темі