ua ru

Обласні змагання з рукопашного бою в Чернігові

У Чернігівському клубі "Октант" 25 травня відбулися обласні змагання з рукопашного бою, в якому взяли участь юні спортсмени віком вд 6 до 18 років.
Сергій Козир розповідає, що це здебільшого показові змагання перед початком шкільних канікул, у яких бере участь багато новачків. Їх прийшли підтримати батьки .Дмитрик уже виходив на ринг. Каже, що поєдинок сподобався. Дмитро уже близько 3 років займається рукопашним боєм, має 6 медалей, сподівається перемогти у цих змаганнях, а в майбутньому - стати Чемпіоном світу з рукопашного бою. Хлопчик чітко знає усі правила успішного поєдинку
Денису теж дуже подобаються заняття. Після поєдинку у нього залишилось багато вражень,каже, суперник був досвідчений . Хлопчик пояснює, чому обрав саме цей вид спорту . Серед учасників змагань чимало дівчат. Говорять, що їм дуже подобається захищати себе. Тренер Олександр вважає, що важливо навчити стримувати агресію. Щоб діти росли вихованими, законослухняними і сильними: як фізично, так і морально. Але щоб досягти вагомих результатів у спорті треба багато і наполегливо працювати, та мати неабияку силу волі, радять тренери.