ua ru

Вимірювальне обладнання для лікарень Чернігова

Упродовж 2 років Чернігівська міська рада спільно з німецьким товариством з міжнародного співробітництва ГІЗ ( GIZ) реалізує проект "Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях".
Одинадцять наборів з вимірювальним обладнанням для чернігівських лікарень привезли німецькі партнери. Упродовж 2 років Чернігівська міська рада спільно з німецьким товариством з міжнародного співробітництва ГІЗ ( GIZ) реалізує проект "Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях".
Координатор проекту Василина Горбань показує прилади. які містяться в кожному кейсі. Це детектор CO2, що дозволяє вимірюватиі випари і концентрацію вуглекислого газу. Інфрачервона камера допоможе побачити витоки тепла в приміщенні. Усього тут 6 різних пристроїв.
Як користуватися приладами допоможуть інструкції. Презентоване обладнання координатори проекту вручили енергоменеджерам та керівникам лікарень Чернігова. Подарували їм і набори ігор "Твоя енергія" Окремий сюрприз для міста - тепловізор. Під час заходу обговорили стратегію реновації та обслуговування будівель медичних закладів. В рамках проекту - і сучасна модернізація міського пологового будинку.
За 2 роки впровадження проекту підготовлені ліцензовані енергоменеджери для всіх міських лікарень. Вони навчалися на тренінгу, як користуватися обладнанням на практиці. Такі проекти реалізуються німецьким товариством і в інших країнах світу. В Україні містами - партнерами ГІЗу є Чернігів і Суми.