ua ru

Тарифи на воду в Чернігові знову зростуть

Чернігівводоканал провів громадське обговорення тарифів на наступний рік.
Наступного року тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення у нашому місті знову зростуть. Громадське обговорення цього питання відбулося в актовій залі офісу "Чернігівводоканалу". У зростання тарифів є одразу кілька причин. Перша з них - здорожчання електроенергії - а її треба чимало, щоб вода безперебійно постачалася у квартири чернігівців. Також не можна забувати і про зарплату працівників "Чернігівводоканалу".
Окрім цього, "Чернігівводоканалу" потрібно віддавати борги по кредитам, один з яких "висить" ще з 2008 року, а також приділяти увагу підземним комунікаціям Чернігова. Начальник підприємства зазначив, що навіть за умови підвищення тарифу, на капітальний ремонт з вартості одного кубометра води та стоків йтиме трохи більше однієї гривні.
На публічному обговоренні були також представники громадськості. За їхніми словами, платити більше за воду не хочеться нікому, але аргументи для підвищення тарифу переконливі. Керівник "Чернігівводоканалу" зазначив, що розрахунки тарифів, зроблені підприємством, майже ніколи не збігаються з тими, які затверджує НКРЕКП. На це впливає курс долара, рівень мінімальної зарплати та інші чинники. Більш точні дані з'являтимуться з часом, а остаточно стануть чинними нові тарифи на початку наступного року.