ua ru

Комунікації міста потребують заміни

У Чернігові тривають роботи по заміні водопровідних та каналізаційних мереж по вулицях Магістрацькій, Кірпоноса та Шевченка, що межують з Красною площею.
Це два різних об*єкти водогінних та каналізаційних мереж. Пояснює Ігор Райхіль - виконуючий обов*язки головного інженера ТОВ «УТБ-інжИнірінг», компанії-підрядника, що проводить роботи на цьому об’єкті. Фахівець каже, що всі вони вже давно втратили свій термін придатності
Про нагальну проблему катастрофічної зношеності водопровідної і каналізаційної систем ще минулого тижня на ранковій нараді у міськраді зауважив директор КП " Чернігіввождоканал" Сергій Малявко. За останні роки взяли за правило: спершу реконструюють підземні комунікації, а далі дороги. За таким принципом працюють на Красній площі і на прилеглих вулицях. Під самою площею комунікацій фактично немає. Водопровід та каналізація проходять по периметру – по вулицях Шевченка, Гетьмана Полуботка та Магістратській. В рамках реконструкції Красної площі було прийняте рішення щодо їх заміни. Тим більше, що їх стан критичний. Заміна водогону розпочалася від вулиці Гетьмана Полуботка в бік вулиці Магістратська та від перехрестя вулиці Шевченка та проспекту Миру. Далі водопроводи пройдуть вздовж скверу М.Попудренка (з двох боків) і з’єднаються на вулиці Кирпоноса. Під час реконструкції чавунні труби буде замінено на поліетиленові. В цілому буде прокладено 1050 м водопроводу діаметром 225 та 110 мм та збудовано 20 оглядових колодязів водопроводу.