ua ru

Виставка живопису «Пізнати себе самого»

23 травня 2019 року о 15.00 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) запрошує на відкриття персональної виставки живопису «Пізнати себе самого» засновника і теоретика семантичного сюрреалізму Юрія Расіна (м. Славутич).
Семантичний сюрреалізм (від фр. Surréalisme «надреалізм») митець розуміє як особливу художню мову, в котрій закодовані потаємні та забуті смисли буття людини і Всесвіту. Художник, поєднуючи непоєднуване, змінює ракурс погляду на здавалося б звичні предмети реальності, позбавляючи їх лушпиння стереотипів та безглуздих нашарувань. Образи набувають абсолютно іншого внутрішнього істинного змісту. Торуючи свій шлях крізь пітьму знецінення гуманістичних цінностей, мотлох слів і декларацій, потоки інформаційних фейків, агресію масової культури, автор свято вірить в те, що його творчість привносить оптимізм в життя людей та навіює їм інтерес до життя.
Полотна Юрія Расіна, сповнені парадоксів, алюзій, символів, філософських метафор – це не гра із глядачем у ребуси, а пристрасне прагнення автора змусити глядача пізнавати себе і світ.
Виставка триватиме з 23.05.2019 р. до 30.07.2019 р. за адресою: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6)