ua ru

Подорожню прозу Олександра Балабко читали в Чернігові

Відомий український письменник презентував чернігівським читачам свої нові книжки.
Майстер жанру подорожньої прози Олександр Балабко завітав до Чернігова. В обласній бібліотеці імені Короленка він презентував читачам свої книги. Про себе Олександр говорить, що йому цікаво простежити, як пуповинний зв'язок з батьківщиною позначився на творчості його героїв.
Аби дослідити видатних українців, які прославили Україну у світі він подорожував Західноюї та Східною Європою, Близьким Сходом, Південно-Східною Азією, Італію та Францією. Документальна повість «Острів Капрі: відкриття Коцюбинського» удостоєна обласної літературно-мистецької премії ім. Михайла Коцюбинського. З під пера Олександра Балабка виходять і гумористичні оповідання, наприклад "Тату на кавуні", про ягоду, яка вирішила, що вона просто особлива.Автор говорить, що натхнення і творчість не підлаштовуються під темперамент жайворонка чи сови.
Окрім повістей Олександр створює і пісні. Будучи головою журі літературного конкурсу він зауважив, що сучасним молодим письменникам бракує оригінальності і порівняльних образів.
Народився Олександр Балабко у селі Лісконоги Новгород-Сіверського району, що в перекладі означає ліс коло ніг, тому за натхненням письменник часто повертається на Чернігівщину.