ua ru

Родинне свято в центрі Чернігова

15 травня у центрі Чернігова відбулося яскраве свято у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї.
Поліна разом з мамою малює родинне дерево у сквері Богдана Хмельницького. Дівчинка каже, що дуже любить усіх членів своєї сім*ї. Навіть собачку.
15 травня у центрі Чернігова відбулося яскраве родинне свято у рамках відзначення Міжнародного дня сім*ї. Маша розповідає, що їй дуже подобається це свято - День сім*ї. Розповідає, що у неї дуже велика родина. Тетяна, мама дівчинки, каже, що на свято потрапили випадково. оголошення не бачили. Але дуже раді, що опинилися у центрі події і можуть долучитися до тих дійств , які відбуваються у сквері. Ярослав малює соняшник , бо дуже любить жовтий колір і Сонце.
Хлопчик не знає, яке свято відзначаю у місті. Але , каже,що святкова програма йому надзвичайно подобається. День сім*ї порівняно нове свято. Але українським родинам воно до душі. Під час урочистого відкриття заходу його учасників привітали представники місцевої влади, побажання Божого благословіння прозвучало від протоієрея Мирона, адже всі святкові заходи відбувались поблизу П*ятницької церкви. Традиційно творчими виступами вражали присутніх талановиті чернігівці.