ua ru

У Чернігові знову будуть перекривати вулиці

У рамках активних ремонтних робіт дорожнього покриття та каналізації у місті зупинять рух транспорту на вулиці Мазепи та двох перехрестях.
Зміни до комплексної цільової програми розвитку житлово- комунального господарства Чернігова затвердили на засіданні виконкому. Цьогоріч планують розробити проект каналізаційного колектора по вулиці Мезенцева, продовжувати відновлення дорожного покриття , тротуарів та інших об"єктів комунального господарства. У тому числі встановити сучасні контейнерні майданчики від Першого Травня до Шевченка та Рокоссовського - Пухова. На це загалом витратять 24 мільйони гривень.
Тож в рамках активних ремонтних робіт дорожнього покриття та каналізації у Чернігові знову будуть перекривати вулиці. Так з 17 по 18 травня зупинять рух транспорту по вулиці Івана Мазепи , від проспекту Миру до Ремісничої. Відповідні зміни погоджені на виконкомі. Крім цього з 20 по 24 травня цілодобово перекриють рух на перехресті вулиці Шевченка та Міхнюка. Із 27 по 31 травня перекриватимуть рух по вул.Глібова від перехрестя з вул.Красносільського до перехрестя з вул.Костромською.Там в ці дні теж ремонтуватимуть самопливний каналізаційний колектор.Проведення цих робіт на каналізаційних колекторах є необхідною умовою для надання якісних послуг з водовідведення «Чернігівводоканалом» . Акцентував його представник на засіданні виконавчого комітету.