ua ru

Як чернігівці оцінили місцевих депутатів

Громадська організація "Агенція міських ініціатив" презентувала результати оцінювання депутатів Чернігівської міськради за 2018 рік.
Чи є серед чернігівських депутатів "вдмінники"? В рамках кампанії з атестації депутатів місцевих рад, яка охоплює 17 областей України, громадська організація "Агенція міських ініціатив" презентувала результати оцінювання депутатів Чернігівської міськради за 2018 рік.
Найвищу оцінку за компексним моніторингом об"єктивних даних - 4 бали, - отримав лише один місцевий депутат, Сергій Вакуленко. Рівно половина слуг народу має оцінку "задовільно", у вісімнадцятьох двійки, а двоє мають "одиниці". У той же час, двом депутатам, які отримали "трійки" за комплексним оцінюванням, експерти поставили "відмінно". Один із таких депутатів - Регіна Гусак. Вона каже, що насправді різниця між цими оцінками не така суттєва, як може здатися. Своїми балами пані Регіна задоволена.
Говорили депутати і про способи спілкування з громадянами. Кажуть, тут є великі прогалини. У червні почне діяти веб-платформа "Атестація депутатів місцевих рад", де всі бажаючі зможуть побачити оцінки, які отримали депутати міськрад у 17-ти областях.