ua ru

Сіверські клейноди зібрали містян на вечорниці

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Короленка відбулися посиденьки під старовинні народні композиції.
"Душа Сіверщини" - під такою назвою відбувся літературно-музичний захід у великі читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Короленка. Вечорниці та посиденьки проходили під старовинні народні композиції, які виконували «Сіверські клейноди» .
Мета проекту «Душа Сіверщини» - збереження і популяризація фольклору і традицій. Його гасло - "Запиши рідних та зателефонуй! Збережи українську пісню та передай молодому поколінню та зателефонуй!" Розповідає Сергій Вовк - Заслужений діяч мистецтв України, керівник колективу "Сіверські клейноди".
«Сіверські клейноди» вивчають та відтворюють старовинну пісенну традицію Сіверського краю, яка де не де ще збереглася, але зникає з катастрофічною швидкістю запевняє митець
була творча чернігівська молодь, студенти й школярі; історики, викладачі, працівники бібліотеки, ветерани праці, люди літнього віку та представники активної громадськості міста