ua ru

У Чернігові банк виставив на вулицю родину

Чернігівка два роки бореться з право жити у власній квартирі.
До нас на студію звернулася за інформаційною підтримкою Наталія Яковлєва. Її два роки тому разом з дочкою- інвалідом з дитинства та малолітнім онуком , практично, виставили на вулицю з власної квартири , розповідає жінка.
На щастя, операція пройшла успішно. Але сталося так, що невдовзі у Наталії виявили онкозахворювання. Вона потребувала коштовного лікування. Жінка звернулася до банку, аби їй надали фінансові канікули, передбачені договором. Але їй відмовили. В той час у Наталі уже з*явився онук. А металічна конструкція, яку вживили в хребет дочці Юлії, розвалилась. Дівчина потребувала повторних операцій. При цьому на це ніхто не зважив, каже Наталя, її квартиру виставили на електронні торги і продали. На той час там було два господарі. Вона та її дочка-інвалід. Боржник і учасник проваджень за всіма документами лише Наталя. Ії дочку просто викинули з власного житла, хоча вона не була стороною угоди. Розповідає Едуард Силков, який надає правову допомогу родині, яка вже 10 років намагається добитися справедливості. Чергове засідання відбудеться у Чернігівському апеляційному суді . Цього разу Наталія чекає, що права дочки на власні квадратні метри будуть поновлені,бо дівчина теж має великі проблеми зі здоров*ям.
Після тривалого розгляду цієї справи, суд вислухав усі сторони справи, переглянув і перевірив усі додані документи та,після обговорення у нарадчій кімнаті, виніс наступне рішення. Справу не завершено. До розгляду будуть залучені представники банку. Знову відкрились нові обставини, каже Наталія. Маленька жінка не здається, щиро вірить у справедливість. Шукає правди і захисту для своєї родини - доньки - інваліда з дитинства і маленького онука.