ua ru

Поминальні дні наближаються

Як працюватиме транспорт?
Схема руху приватного і громадського транспорту на поминальні дні цього року у Чернігові буде такою ж як і торік. На цьому наголосив міський голова Владислав Атрошенко під час розширеної ранкової наради у п*ятницю.
Аби запобігти заторам, власникам приватного автотранспорту, як і торік, пропонують скористатися альтернативним маршрутом. Тобто виїжджати на вулицю Кільцеву – потім на 1 Травня - Олександрівську, трасою до селаТовстоліс і вже польовою дорогою - на кладовище Яцево. Виїхати з кладовища приватний транспорт зможе тільки польовою дорогою в напрямку траси на Товстоліс і далі по вул.Олександрівській (або другій об'їздній). Міський голова особисто перевірив стан цієї дороги і доручив додатково її упорядкувати, зокрема, провести висипку шлаком. АТП-25 28 вже готує грунтову дорогу. Торік дорогу також підсипали, каже Руслан Волок. І це дало свої результати - відсутність великих заторів. У подальшому грунтову дорогу треба розширювати. Міський голова пояснив причину, чому не можливо розширити вулицю Кленову. У Чернігові 12 кладовищ, і всі вони готові до поминальних днів, каже начальник КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування»Володимир Куліш. А підвозити мешканців до кладовища Яцево будуть близько 200 автобусів громадського транспорту.
5 травня поліція забезпечуватиме громадський порядок, організацію регулювання та безпеку дорожнього руху транспорту і пішоходів по вулиці Шевченка, Кленовій і на території кладовища Яцево. Також біля стоянок автотранспорту чергуватимуть автомобілі швидкої медичної допомоги.