ua ru

Добра справа

У Чернігівському центрі реабілітації дітей пройшла благодійна акція до Великодня.
Різнокольорові кульки, приємні подарунки, пасхальні сувеніри і яскраві враження. "Розфарбуймо дитинство любов'ю" - під такою назвою у Чернігівському центрі реабілітації дітей пройшла благодійна акція до Великодня. Ініціатором її проведення стала ГО "Родина воїна".
Матері загиблих Героїв в АТО вдячні, що їхню ідею підтримали волонтери, громадські активісти, учні і просто небайдужі люди.
Іменинникам дарували бажані для них подарунки, вдягали на них корони, розповідали усім про прийдешнє свято Великодня, його символіку й традиції. Пасхальні сувеніри і солодощі отримали усі підопічні Центру. Психолог Наталія Волинець каже, що акція спрямована й на привернення уваги до формування і утвердження сімейних цінностей. Розважали дітей і вихованці циркової студії "Максимум" 14 школи міста разом зі старшокласниками. Катерина Ковбаса очолює в навчальному закладі учнівське самоврядування. а також команду "Сокіл Джура". Юнаки та дівчата показували стройові команди, які будуть робити вже незабаром - на традиційній військово - патріотичній грі. Соціальний педагог ЗОШ №14 Дарина Разьвіна вже протягом 7 років займається волонтерством. Долучила до цієї акції усіх бажаючих учнів та вчителів. Учасники акції закликали всіх робити добрі справи. Адже це так легко - просто треба мати бажання.