ua ru

Настає сезон пікніків

Як уникнути харчових отруєнь?
Навесні людський організм виснажується і потребує вітамінів. Усі поспішають купувати свіжу зелень і щойно вирощені в теплицях молоді овочі та ще й перед святами. А чи не бояться вмісту нітратів, які можуть викликати харчові отруєння ? – цікавимося в покупців.
Центральний ринок Чернігова вщент заповнений і зеленню, й овочами. Підприємці закуповують тепличну продукцію у фермерів та приватних господарствах інших міст. Тетяна Синько показує сертифікат якості, де вказана допустима кількість нітратів у її овочах.
Завідувач лабораторії ветеринарно – санітарної експертизи Центрального ринку Юлія Марченко запевняє – свіжа зелень і ранні овочі щоранку ретельно перевіряються і придатні до вживання. У м’ясному павільйоні чимало охочих купити свіжу і якісну продукцію. Тут для впевненості також можна перевірити сертифікати якості. Продавець Олеся Шульга запевняє – її продукція перевірена. Люди охоче купують і молочну продукцію.
Завідуюча лабораторією щоранку обходить торгові ряди і перевіряє продукцію на безпечність і якість. Щодо використання пластикових пляшок у продажу, каже, це також контролюється. Дезинтерія, сальмонельоз, стафілококи, гастроентероколіти - це неповний список гострих кишкових інфекцій, які можуть викликати несвіжі та неякісні продукти тваринного походження. Ранні овочі та фрукти та ще й із надмірною кількістю нітратів можуть стати причиною харчових отруєнь. Враховуючи, що настає сезон пікніків, лікарі застерігають:
Люди часто забувають прості правила безпеки і нехтують своїм здоров’ям, каже Світлана Ворона. Симптоми бактеріальних і гострих кишкових інфекцій дещо відрізняються від харчових отруєнь, нагадує вона.
Медик рекомендує менше вживати ранніх фруктів та овочів. А якщо вже придбали, то ретельно їх мити, замочувати у воді, щоб вийшли нітрати. Купуючи ж продукти на ринках завжди вимагати у продавців сертифікати якості і бути обачливими, радить фахівець.