ua ru

Судові дебати

Кому дісталася лижна база в Чернігові?
Доля чернігівського олімпійського біатлону та майбутнє лижного спорту вирішувалося в Господарському суді області. На важелях стояли інтереси держави і приватного бізнесу. Прокуратура відстоювала інтереси держави і наполягала на тому , що майно , яке використовує вже 40 років Спеціалізована дитяча школа Олімпійського резерву області , відома в народі як лижна база, є державною власністю, утримується та розбудовується коштом обласного бюджету. У свою чергу представники Чернігівської обласної громадської організації " Всеукраїнське спортивне товариство Україна" наполягали на тому , що означене ними майно є приватною власністю.
Сторони обмінялися аргументами. Суддя йде в нарадчу кімнату і оголошує перерву. Під час якої учасники засідання прокоментували своє бачення і перспективи цього спортивного закладу , який виховав чимало біатлоністів та лижників світового рівня.
Рішення судді чекали не тільки учасники засідання , а й всі 264 вихованці школи біатлону та лижних гонок , а також 23 тренери- викладачі. І ось воно.
Рішення судді зал зустрічає оплесками. Позивач може його оскаржити у визначений законом термін.