ua ru

Готуємося до Великодня: вибираємо яйця

Наближається свято Великодня, до якого готується кожен українець.
Фарбовані яйця або писанки – є невід'ємним атрибутом свята. Як правильно вибрати яйця?
Щоб купити свіжі і якісні яйця варто звертати увагу на певні моменти, повідомляють у головному Управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
Магазинний продукт обов'язково продається з маркуванням - дата «появи» яйця на світло повинна стояти і на упаковці, і на самих яйцях. Також про свіжість може розповісти маркування: буква «Д» говорить про дієтичні властивості і відносить яйця до найсвіжіших, «С» - вказує на те, що яйцям більше тижня. Термін придатності яєць повинен бути не більше 25 діб. Дієтичні яйця, термін зберігання яких у процесі реалізації перевищив встановлений переводять у категорію столових. Після закінчення терміну зберігання столових яєць їх направляють для виготовлення хлібобулочних виробів, переробляють на яєчний порошок або на кормову продукцію.
Також звертайте увагу на шкаралупу - у свіжих яйцях вона матова, глянцева - ознака залежанності товару.
Візьміть яйце в руку і потрясіть його - у свіжого «внутрішність» не ворухнеться, у старого буде переливатися усередині - ви легко це відчуєте.
Більш безпечним буде купувати яйця з чистою шкаралупою, без слідів курячого посліду, що допоможе знизити ризик підхопити сальмонельоз і кишкові інфекції. Слід обходити стороною продукт з тріснутою шкаралупою - це прямий шлях для швидкого розвитку бактерій.
Є простий спосіб переконатися в свіжості покупки, опустивши яйця в миску з водою. Свіжі яйця залишаються лежати на дні, спливуть на поверхню тільки несвіжі, не придатні до вживання.
Про що розповість колір шкаралупи.
Багато хто звик думати, що яйця в коричневій шкаралупі набагато краще (більш поживні і корисніше), ніж у білій. Це оман, колір шкаралупи лише говорить про «масті» курочки, яка знесла яйце. Коричневі пеструшки несуть яйця такого ж відтінку, а птиці з білим пір'ям - білосніжні. Тому колір шкаралупи не визначає поживність яйця. Приємної та безпечної покупки.