ua ru

Без обмежень у Чернігові

Як рок-романтики підкорювали глядачів.
Український рок- гурт " Без обмежень" вирушив у всеукраїнський тур на підтримку совго нового альбому " Буду з тобою" . Почути музикантів , які не заганяють себе у жорсткі рамки , а навпаки в своїй творчості віддають волю своїм почуттям та емоціям мали змогу чернігівські шанувальники 17 квітня, колектив у повному складі виступив на головній сцені нашої області.
Музично- драматичний театр, заповнився публікою , яка спостерігала за розвитком колективу з початку його створення.Розпочав свою діяльність гурт у Мукачеві, вперше вийшов на широку аудиторію в 1999-му році. З плином часу багато чого змінювалося, це стосувалося як самої назви , так і учасників.Голосно заявити про себе колектив у 2016 році, хлопці взяли участь у вокальному шоу- х фактор, та завоювали безліч сердець, які й досі б"ются в такт музиці яку створює Без обмежень . Хлопців називають рок- романтиками , мужні чоловіки підкорюють щирістю та неймовірним вмінням відчувати людей.Їх виступ зачарував не тільки молодь , а й старше покоління, яке вміє кохати, та цінує життя у всіх його проявах.
Початок концерту , зал заповнився вщент, колектив запізнювався, та глядачі не переставали аплодувати викликаючи їх на сцену , дехто взявся співати пісні з репертуару " Без обмежень" . Після такого запрошення, музиканти вже не зволікали, з"явилися зі щасливими посмішками , бо відчули що тут їх нестримно чекають. Фронт- мен гурту Сергій Танчинець, від імені колективу висловив свою подяку людям та , думку про місто Чернігів. Не забув Сергій Танчинець, подякувати всім тим хто зараз перебуває на війні, хлопцям та їх рідним за мужність та жертовність, і спеціально для них виконав ліричну композицію, яка викликала море переживань. Колектив викладався на 100 відсотків , і це відчувалося, з перших акордів вони брали глядача у свій полон і не відпускали до кінця двохгодинного виступу , кожен, хто прийшов, отримав те що шукав, тут можна було відчувати себе вільно, співати разом з музикантами, та сміливо танцювати якщо цього вимагала душа. Більше про незабутній виступ гурту " Без обмежень" дивіться у програмі " Гастролер".