ua ru

Підготовка до сесії

Які проекти виносяться на пленарне засідання?
Вільну від забудови землю у Чернігові пропонують передавати в оренду з аукціонів. Відповідний проект рішення виноситься на пленарне засідання 41- ї сесії міської ради. Її порядок денний обговорили на погоджувальній раді.
Нагадаємо , питання про забезпечення конкурсного підходу до передачі в оренду вільних від забудови ділянок Владислав Атрошенко неодноразово піднімав на пленарному засіданні і давав відповідні доручення.На його думку , головне в проекті, забезпечити такі запобіжники , які б дозволили мінімізувати можливість домовленостей між потенційними учасниками конкурсу.Напередодні заступник міського голови Олександр Ломако теж озвучив актуальність цього проекту .
На погоджувальній раді затвердили попередній порядок денний 41 сесії Чернігівської міської ради , яка запланована на 24 квітня і має розпочатися о 9 ранку. Депутатам пропонується близько 20 проектів.На розгляд сесії виносяться питання щодо змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова та Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова .Ряд проектів стосується об'єктів комунальної власності, роботи Центру надання адміністративних послуг.Всі вони детально будуть розглянуті на засіданнях профільних комісій, які починають свою роботу над матеріалами сесії вже з16 квітня.