ua ru

Французька вечеря

Вперше актори Чернігівського та Гомельського театрів зіграли в одній виставі.
13 квітня на сцені Чернігівського обласного музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка наші актори разом з Гомельським обласним театром вперше зіграли в одній виставі "Французька вечеря". При чому чоловіки говорили російською, а жінки - українською. Актор гомельського обласного театру Михайло Гришечкін каже, що такий формат вибрали спеціально, адже мистецтво має поєднувати людей.
Серед тих, хто прийшов на виставу, багато глядачів, які дивилися її раніше, цього разу вони хочуть оцінити новий формат.
Розмови щодо проекту розпочалися ще два роки тому, каже Сергій Лагутенко, і ось вони його реалізували. Прем'єра спектакля в Білорусії відбулася 2 березня, актори встигли зіграти його 7 разів на своїй сцені. А от такий спільний формат демонструють глядачеві вперше.
Головний режисер чернігівського театру Андрій Бакіров співпрацює з гомельськими колегами з 85 року. На сцені їх театру він поставив 5 вистав. Але така співпраця для нього також вперше, каже що і надалі планує подібні експерименти. Дати наступного подібного експерименту ще немає, але продовжувати співпацю обов'язково будуть, запевнив глядачів Андій Бакіров.