ua ru

Профілактичні рейди рятувальників

З настанням теплої та сухої погоди люди, всупереч вимогам правил пожежної та екологічної безпеки, почали масово спалювати сміття та залишки сухої рослинності на власних присадибних ділянках, а також допускають необережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях.
Як наслідок, упродовж минулого тижня пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували 388 пожеж в екологічних системах, загальна площа пройдена вогнем склала понад 1580 га.
Про це повідомили в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
Крім того, через людську недбалість у поводженні з вогнем виникло 83 пожежі у житловому секторі громадян, під час яких 2 особи загинули ще 2 травмовано.
З метою недопущення пожеж з вище зазначених причин рятувальники Чернігівщини протягом минулого тижня провели профілактично - роз'яснювальні заходи на території 28 населених пунктів області.
Під час бесід рятувальники звернули увагу громадян на основні причини виникнення пожеж у природних екосистемах, їх наслідки, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу завдають загоряння. Крім того, надзвичайники нагадали громадянам правила безпечної поведінки під час відпочинку на відкритих територіях, а також довели дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Під час проведення профілактичних заходів фахівці ДСНС вручили громадянам профілактичні листівки з короткими інструкціями дій у екстрених ситуаціях.