ua ru

Створення ОСББ

В чому переваги такої форми управління будинком?
Про ОСББ говорили на ранковій нараді у міського голови. Керівник ради співвласників багатоповерхових будинків у Чернігові Максим Конашевич оцінив переваги такої форми управління перед управляючими компаніми .На відміну від останніх - ОСББ не прибуткова організація і всі ресурси направляє виключно на утримання житлового фонду співвласників, -наголосив доповідач.
Міською програмою підтримки ОСББ вже успішно скористалося 19 об"єднань. У цьому році розраховують долучити більше компаній з будинками , яким за 50-т. На перспективу планують усі питання повязані з прибиранням території проводити через колцентр.Наразі вже 30 об"єднань погодили це на загальних зборах мешканців.Тарифи на послуги погоджують теж співвласники. Повідомив Максим Канашевич. Але це не єдина проблема, акцентував очільник ради ОСББ. На сьогоднішній день на новому ринку житлово- комунальних послуг у Чернігові розпочалися не дуже чесна гра.
Максим Канашевич від ради ОСББ звернувся за допомогою до правоохоронних органів і попросив взяти цю ситуацію під контроль. Тим більше, як було озвучено , управляюча компанія вже кілька разів змінювала свою назву і залишала тисячні борги за комунальні послуги на рахунках попередніх фірм. Як заявив на нараді керівник КАТП 2528 Руслан Волок , вони виграли суд і зараз примусово стягуватимуть гроші з цієї управляючої компанії. Перед Новозаводським ЖКГ в цих управлінців теж борги.
Також ОСББ хочуть долучитися до програми з ремонту ліфтів та відновлення дитячих майданчиків. Це можливо , але в рамках спільної міської програми де визначені пріоритети та черговість об"єктів в залежності від їх технічного стану.Наголосив Владислав Атрошенко. На ранковій нараді також обговорили низку інших нагальних питань , у тому числі і благоустрою . Як відомо місячних великого прибирання розпочався з першого квітня.