ua ru

Кримська сюїта

Пейзажі, що залишилися на полотнах.
"Кримська сюїта" завітала до Художнього музею Галагана. Це виставка картин київських художників подружжя Костянтина та Світлани Шаповалових. Морські пейзажі, узбережжя, гірські долини, порти, міські вулиці зображені митцями на понад шістдесяти полотнах.
Світлана Шаповал представила 15 своїх робіт. Вона малює з дитинства, полюбляє корпусний живопис, мазок, реалізм. Розуміючи вимоги моди сучасного ринку живопису, Світлана дотримується реалістичної манери письма, простих мотивів і зрозумілих сюжетів. Усвідомлення цінності мистецтва взаємоповязане з усвідомленням цінності культурної, історичної спадщини та любові до країни, переконана, експерт при Міністерстві культури України Світлана Тимошенко. Сергій Івах ще не був у Криму, він знайомиться з видами гірського, морського Криму, Ялти, Гурзуфу, Балаклави та Нового Світу через картини Костянтина та Світлани Шаповалових.
Полотна "Кримської сюїти" не мають геометричних обмежень і контурів, головна їх особливість - це світлий кольоропис. 5 років тому Світлана Кузіна жила у Федосії, а її приятелька Тетяна, у Сімферополі. Жінки пригадують рідні місця, не стримуючи емоцій. Помилуватися кримськими пейзажами можна у художньому музеї Галагана до 28 травня, потім вона поїде до Києва, Вінниці, Черкас та Одеси.