ua ru

Лекція "Основні принципи роботи міжнародного арт-ринку "

25 березня о 18:00 - Вперше в Україні, у Чернігові, відбудеться серія відкритих лекцій американського журналіста, PR-менеджера, засновника компанії «John Varoli PR & Art Consulting» Джона Варолі (John Varoli).
Джон Варолі – знаний у світі політолог, журналіст та експерт з PR-підтримки й просування проектів у галузі мистецтва. Більш ніж 20 років він писав про культуру та мистецтво для знаних світових ЗМІ. В різний час співпрацював з Radio Free Europe, the New York Times, the International Herald Tribune, The Art Newspaper, Art & Auction magazine, Bloomberg News та іншими засобами масової інформації. Є автором курсу лекцій з арт-PR та просування мистецтва на ринку. Живе та працює в США.
В Україні працює з мистецькими фондами та окремими художниками, починаючи з 2001 року. У співпраці з «John Varoli PR» 2017-2018 роках в м. Нью-Йорк (США) відбулася виставка сучасних українських художників за підтримки Постійного представництва України при ООН та Генерального консульства України в Нью-Йорку. Виставка, в рамках якої був представлений проект «Жертвопринесення» на тему Української Революції Гідності, стала яскравим прикладом культурної дипломатії та формування позитивного іміджу України в США та усьому світі.
Забезпечення провідного місця сфери культури та творчості в суспільно-економічному піднесенні України залежить від ступеню відкритості культурної системи до світових процесів розвитку, формування міжнародного партнерства. Серія лекцій експерта Джона Варолі сприятиме розвитку міжнародного співробітництва, встановленню міжкультурного діалогу та підвищенню загального іміджу міста Чернігова.

25 березня о 18.00 - Лекція «Основні принципи роботи міжнародного арт-ринку. Як працюють медіа в Сполучених Штатах Америки».
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Гонча, 6).