ua ru

Реабілітаційний центр №2

Що сьогодні потребує заклад?
Підтримати тих, хто цього потребує. Саме за таким принципом працює народний депутат України Максим Микитась на Чернігівщині.

Чернігівський реабілітаційний центр №2 у полі його уваги. Знайомився з закладом та вивчав його проблеми керівник громадської приймальні народного депутата Федос Носенок.

Сьогодні тут навчається близько ста пятдесяти діток різного віку. Це та територія, де вони почуваються впевнено. Бо тут вони отримують диплом виживання та адаптації до життя.
 
Дійсно, цьому закладу потрібно все: холодильник, пральна машина, електроплита та інші прилади, якими зазвичай люди користуються у побуті. Бо навчити дітей елементарному можливо лише на практиці. А загалом тут проходять не тільки ази науки, вчаться читати, писати, рахувати, а ще й отримують найголовніше - знання, які допоможуть цим діткам у майбутньому заробити гроші на хліб.
 
Вихованці центру не тільки проходять тут реабілітацію, вони шиють, вишивають, займаються бісероплетінням, вивчають столярну справу та квіткарство. Золоті ручки створюють справжні витвори мистецтва. Їх чудовий хенд мейд можна пропонувати через інтернет та продавати туристам, які приїдуть до Чернігова. І в цьому напрямку тут працюють. Після знайомства стало зрозуміло, яка допомога закладу потрібна у першу чергу.
 
Приїхав представник народного депутата до реабілітаційного центру з подарунками. Цукеркам тут раді і в свята, і в будні. Додатковий позитив ніколи не завадить.