ua ru

Забезпечення новим житлом: внесено зміни до програми

На засіданні 40-ої сесії міської ради затвердили зміни до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки.
Про це інформує прес-служба міської ради. Як відомо, ця міська Програма передбачає механізм стимулювання іевесторів-забудовників, які будуватимуть новий будинок на місці аварійного житла. При цьому мешканці відселятимуться у кращі будинки. Зміни, затверджені депутатами, передбачають, що надання компенсації збитків буде здійснюватися з розрахунку до вартості опосередкованої спорудженого житла, встановленого Мінрегіоном для Чернігівської області, що буде діяти на момент проведення відселення жителів або відчуження об’єктів нерухомого майна. Раніше було на момент проведення конкурсу. Також змінюється система проведення конкурсу. Передбачається, що земельна ділянка буде передаватися в постійне користування КП «Чернігівбудінвест» до початку проведення конкурсу та відселення мешканців інвестором-забудовником.
Дія Програми розповсюджується на будинки (аварійні, зношені, непридатні для проживання) віком від 50 років і старіші. Також важливо, що участь будинку у Програмі можлива лише за умови, якщо згоду на це дадуть усі його мешканці.