ua ru

Юнні легкоатлети привезли медалі

Легкоатлети Чернігівщини вдало виступили на чемпіонаті України з двоборства в приміщенні.
Змагання проходили з 15 по 17 березня в Києві серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004р.р.н. та молодших). Про це повідомили у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА.
У 14-ти видах двоборства змагалися спортсмени з 23 регіонів країни.
Збірна Чернігівської області посіла 8 командне місце. В особистому заліку наші спортсмени завоювали п’ять медалей. І місце зайняли: Віталій Тарасенко (400м+800м) - ОДЮСШ з олімпійських видів та Олена Петренко (ядро+60м) - Козелецька ДЮСШ. ІІ місце – Вікторія Соломеник(ядро+60м)- Менська ДЮСШ; ІІІ місце - Іванна Біленька(довжина+60м) - Ніжинська ДЮСШ, Олександр Джеваженко (ядро+60м): ДЮСШ Прилуцький район, Вероніка Сальна (1500м з/п+800м) - ДЮСШ м.Прилуки.