ua ru

Флешмоб різних шкарпеток

Як відзначали день "сонячних дітей".
Флешмоб різних шкарпеток провели працівники та учні Чернігівського реабілітаційного центру № 2. З 2006 року у світі 21-го березня відзначають день людей із трисомією 21-ї хромосоми (день сонячних людей). Демонструють різнокольорові шкарпетки з метою відволікти увагу оточуючих від діагнозу, адже не зважаючи на те, що зовні усі люди різні, у своїх правах і потребах - усі однакові.
Сонячні діти вміють радіти життю, вони щедрі емоційно, люблять посміхатися і обійматися. Часто у них розвинені театральні здібності, вони танцють, співають і грають на музичних інструментах.
Їхня особливість не дає їм усвідомити, що вони не такі, як інші люди, але образи і прискіпливі погляди болісно переживають батьки сонячних дітей.
Завдяки перемозі у громадському бюджеті участі міста Чернігова, на подвір'ї реабілітаційного центру № 2 з'явився спортивний майданчик, конструкція якого дозволяє займатися на ньому дітям із вадами зору та руху. Грати на цьому майданчику дозволяють і дітям із сусідніх будинків та шкіл, аби ті толерантно відносились до сонячних дітей.