ua ru

Англійські благодійники

Центр медико-соціальної реабілітації дітей з інвалідністю зустрічає гостей.
Ранок у Чернігівському Центрі медико – соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» розпочався із дефіле дівчаток у святкових вбраннях, які для них привезли благодійники з Англії.
Співпраця англійців з Центром «Відродження» розпочалася у 1995 році, коли місіс Полін у складі програми "Британська допомога знедоленим дітям" здійснила до Чернігова перший візит. Благодійник Алан Хілар приїздить до Чернігова вісімнадцять років поспіль. Це його сімдесятий візит. Разом зі своїми колегами цього разу вони привезли п'ять тисяч кілограмів гуманітарної допомоги - це одяг, взуття, засоби гігєни та побутова хімія.
Вперше на Україну приїхав містер Даголас. Він співпрацює з багатьма благодійними організаціями, котрі надають допомогу не лише дітям, а й людям похилого віку. Попри важкі фізичні чи психологічні вади, діти танцють, співають і радіють життю. Кожне нове вміння дітей радує їх батьків.
За роки співпраці з реабілітаційним центром благодійники надавали допомогу професійним обладнанням, що дало змогу поліпшити умови реабілітації дітей.
Оцінювати якість надання реабілітаційних послуг до центру «Відродження» приїжджали експерти ЮНІСЕФ дитячого фонду ООН, делегації з Японії, Англії, Польщі, Австрії, Прибалтики. Іноземці й самі користуються послугами центру. Наступним етапом поліпшення центру буде встановлення сонячних батарей на даху одного з корпусів, що дасть змогу економити електроенергію та зберігати тепло.