ua ru

Сіверські музичні вечори

Фестиваль класичної музики вже в 19-те відбувається в Чернігові.
Свято класичної музики прийшло в наше місто.Традиційний міжнародний фестиваль "Сіверські музичні вечори" протягом двох тижнів знайомитиме своїх шанувальників з відомими солістами сучасної класичної сцени та музикою різних епох.Глядачі завжди в очікуванні цікавих програм,нових емоцій та відкриттів. На фотополювання за глядачами та музикантами вийшов Віктор Кошмал.Фотограф своїм обєктивом пише історію "Сіверських музичних вечорів". Робота на фестивалі приносить майстру подвійне задоволення.
Уперше за 19 років відкриття фестивалю в прямому ефірі транслювали наші колеги.Глядацька аудиторія цього вечора значно розширилась. Подвійний концерт німецького романтика Брамса прозвучав у першому відділі. Співочий голос скрипки Соломії Івахів та оксамитове звучання старовинної віолончелі Йоахіма Ейландера тонко переплетались з оркестрм. Творчий тандем після гастролей у Нідерландах зараз виступає у концертних залах України. Для львівянки Соломії Івахів,яка зробила блискучу карєру в США, виступ на нашому фестивалі це завжди особливі відчуття.
Колега Соломії Йоахім має багатий досвід виступів на міжнародних фестивалях.У Чернігові музикант грав уперше.
Перший фестивальний "Вечір" завершився виконанням симфонії Сергія Борткевича "З моєї Батьківщини".Музика забутого в Україні композитора завдяки нашому симфонічному оркестру повернулася до слухачів і з початком нового століття звучить на фестивалі. 20 березня на концерті "Сіверських музичних вечорів" прозвучить музика Гайдна, Шостаковича та Рахманінова.