ua ru

День захисту прав споживача

Чи готові чернігівці відстоювати свої права?
Продукти, якими можна отруїтися. техніка, що легко ламається, взуття. яке після першого ж використання треба нести у ремонт. З таким неякісним товаром чернігівці зустрічаються доволі часто. Отож, скарг у чернігівців чимало. А от боротися за свої права готові не всі. Дехто навіть не знає куди звернутися за допомогою чи що робити в подібних ситуаціях. Зінаїда Соловйова зізнається відверто: неякісний товар до її рук потрапляв часто. Останній випадок трапився півмісяця тому. Тоді їй запропонували звернутися до виробника. 15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів. Захистом прав споживачів, зокрема. у Чернігові.займається відповідне управління. В більшості випадків закон на стороні споживачів, запевняє Олександр Зенов.
У минулому році до управління за захистом своїх прав звернулося понад 800 споживачів. Здебільшого це були звернення щодо браку якості побутової техніки, взуття, встановлених металопластикових виробів, надання житлово - комунальних послуг. Як відстоювати свої права в такому разі Олександр Зенов пояснює.
Держслужбовець додає - потрібно обов'язково дізнаватися у суб'єктів господарювання усю необхідну та своєчасну інформацію про конкретний товар. про його властивості. про дату виготовлення та гарантійне зобов'язання виробника. І не боятися добиватися своїх законних прав. Адже за порушення прав споживачів в Україні встановлені великі штрафні санкції.