ua ru

Змагання з армреслінгу

За першість Чернігівської області боролися 76 учасників.
Вперше в Чернігові представники 10-ти районів і міст боролися за першість у армспорті. 16 лютого в Чернігівському обласному молодіжному центрі відбувся обласний чемпіонат з армреслінгу. Змагалися як на правих, так і на лівих рука. Усіх чоловіків поділили на 4 категорії за вагою, жінок не ділили, їх було всього 4. Організатори розповідають, що готувалися до чемпіонату упродовж 2-х місяців. Директор Департаменту сім`ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Ніна Лемеш наголосила, що хоча основний колектив федерації спорту з армреслінгу знадиться у Прилуках, на змаганні присутньо багато Чернігівців. Олег Безбородько займається 30 років армреслінгом. Він наголошує, що як і у інших видах спорту, в боротьбі на руках головне тренування, та практика. Дмитро Ніколаєнко посів 3-тє місце на обох руках, він розповів, що це не перші його змагання. Армреслінг - це спорт для всіх, наголошує голова Чернігівської обласної федерації з армреслінгу Віталій Галай. Світлана зайняла 2-ге місце у категоріях ліва та права рука, вона підкреслила, що в армреслінгу їй найбільше подобається психологічна боротьба з опонентом. Всього у змаганнях демонструвало силу 76 учасників, у Жіночій категорії переможцем стала Олена Моза. у чоловічій ліва рука до 75 кг Олександр Савченко, до 85 кг Олександр Остапенко до 95 Олександр Мірошниченко 95+ Олег Безбородько, на правій руці 95+ Олександр Чава до 95 Вадим Смашний до 75 Назар Остапчук.