ua ru

День закоханих

Ювілейна, тисячна пара одружилася завдяки проекту "Шлюб за добу".
У Чернігові , в День закоханих , 1000-а пара у рамках пілотного проекту "Шлюб за добу" поєднала дві долі в одну. На внсільний рушник стали Віта та Олег Роєнки. Олег -старший юрисконсульт Головного управління національної поліції в області. Через умови посиленого несення служби, пов язані з деякими подіями у державі, пара була змушена цілий рік відкладати церемонію одруження. Колеги з великою повагою ставляться до Олега, і радіють за нього.
Проект шлюб за добу уже другий рік поспіль реалізується на базі Міського Палацу культури спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Чернігівській області. Ювілейну, тисячну пару цього дня прийшов привітати міський голова Владислав Атрошенко.
Привітали молодят начальник головного територіального управління юстиції в області Олег Трейтяк та директор міського палацу культури Ірина Должикова. Цього дня було багато вітань та неочікуваних побажань від рідних, колег, друзів, посадовців та меценатів. Закохані не ховають своїх щасливих поглядів. Нарешті збулася їхня довгочікувана мрія.
Молодята кажуть, що хочуть пронести своє кохання через усе життя.