ua ru

День усіх закоханих

14 лютого світ відзначає День Святого Валентина, або День усіх закоханих.
День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки. Невід'ємний атрибут свята – «валентинка» – невелика листівка із зізнанням у коханні.
Україна вже протягом багатьох років не залишається осторонь і також відзначає міжнародне свято закоханих. В нашій країні офіційно святкування встановили на початку 90-х років минулого століття.
У країнах світу це свято відзначають по-різному.
В Америці в День Святого Валентина прийнято вітати не тільки коханих, але і всіх родичів і друзів. У Канаді - дівчина має право зробити пропозицію чоловікові тільки 14 лютого. У Великобританії - жителі цієї країни обдаровують своїх улюблених червоними трояндами.
А в Японії прийнято вітати не жінок, а чоловіків. У Франції прийнято презентувати своїм коханим ювелірні прикраси або інші дорогі подарунки.
Італійці прозвали 14 лютого «Солодким святом» і дарують так звані «Baci Perugina» – горіхи, покриті шоколадом. У кожній цукерці знаходиться записка з висловлюванням про кохання.