ua ru

Вчитель року

Хто став кращим з кращих?
Вони поєднали в собі творчість, відкритість до нових знань, готовність ділитися своїми напрацюваннями. Такими є переможці та лауреати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019". В обласному палаці для дітей та юнацтва зібралися педагоги, керівники навчальних закладів та очільники області, аби віншувати кращих з кращих освітян Чернігівщини.
197 вчителів області взяли участь у зональному етапі конкурсу . Складно було потрапити у фінал і перемогти, діляться педагоги.
Учитель Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Наталія Гуринович стала переможцем у номінації "Французька мова". Родзинкою змагань серед учителів цього предмету стало уміння дискутувати. переконувати і критично мислити. Номінація "Захист Вітчизни" об'єднала сильних духом і фізично підготовлених вчителів. Тут перемогу здобув чернігівський педагог НВК №16 Ігор Білецький. Секрети успіху, каже, прості. Директор цього ж навчально - виховного комплексу Валерій Носач говорить відверто - за час його керування в закладі ця перемога в такому престижному конкурсі - перша.
Радіє і педагогічний колектив Чернігівської ЗОШ №10 в особі директора Олександра Карпеко. Учитель початкових класів 10 школи Чернігова Софія Степаненко - переможець міського конкурсу "Вчитель року". Нині вона - лауреат обласного етапу конкурсу. Змагалася в досить складній і нетрадиційній номінації "Вчитель інклюзивного класу". Найголовнішим у своїй діяльності педагог вважає. Тож кращими з кращих стали 23 педагоги області. Ну, а 5 лауреатів поїдуть представляти Чернігівщину на Всекраїнському етапі конкурсу. Лауреати змагання отримали заслужені винагороди та незабутні враження від виступів творчих колективів Чернігова.

Новини по темі