ua ru

Журналісти-поліцейські – день другий

Від рукопашного бою до обшуку водія-порушника.
Журналісти продовжують знайомитися з роботою патрульного поліцейського. Другий день був більш насичений: перевіряли навички застосування рукопашного бою, які знадобляться в подальшому як для самозахисту, так і затримання підозрюваного.
Спочатку запропонували так би мовити потенційним кандидатам зробити невеличку розминку, аби розігнати кров , та розігріти м"язи.
Перед початком боротьби , запропонували , познімати всі прикраси.
Завдання виконано , і до справи , попередньо спеціалісти продемонстрували , як діяти із затриманою особою, яка чинить опір. Дізналися яку позицію краще зайняти, як наблизити особу до себе, і якщо вона чинить опір , вкласти його на підлогу. Тепер до практики , один із нас спочатку грає роль підозрюваного,якого потрібно затримати , інший поліцейського .
Без допомоги професіоналів , з першого разу досконало це зробити не вийшло.
Хлопці більше прониклися , а у дівчат деякі моменти виходили дещо смішно.
Далі дізналися як правильно провести поверхневий обшук.
Партульний немає права наносити удари , так само і при обшуку , в кишені лізти аби дістати підозрілий предмет він також не може .
Журналісти - поліцейські спробували це зробити самостійно.
Тренування в залі завершилося, всі впоралися із завданнями. Переїжаємо до управління , оскільки навчання на цьому не завершилося. Швидко переодягаємося у верхній одяг поліцейського, кожному видали куртки та шапки , рухаємося в напрямку автомобіля , власник якого порушив правила дорожнього руху. Нас навчали як зупинити транспортний засіб ,та ознайомитися з документами водія. Огляд проводять двоє, поки один спілкується , інший контролює ситуацію. Приблизно дізнавшися , як потрібно себе поводити , намагаємося реалізувати це. Та все ж треба сказати що з першого разу виходить не дуже , постійна думка що ти не поліцейський , збиває, а тому серйозно це зробити невдалося. Поки я спілквалася , з умовним порушником, мій напарник в цей час займався своїми справами, про те що казалося -контролювати ситуацію напевно забув.
На відміну від нас , справжні патрульні так себе не поводять, і ставляться до виконання обо"язків відповідально.Хоча все це виглядало весело , і можливо не природньо , учасники отримали задоволення, та поділилися враженнями.
Останній етап попереду - патрулювання міста.