ua ru

Благоустрій і ремонти

На яких вулицях цього року проводитимуть реконструкцію?
Майже 600 повідомлень від чернігівців про порушення правил благоустрою надійшло торік до міського колл-центру. Про це під час розширеної наради в мерії повідомила керівник Оксана Дубровна. Усі скарги направляються для виконання Муніципальній варті. 1104 приписи винесли ЖЕКам, ОСББ, ОЖБК, каже Віталій Хрустицький. За незбиті бурульки, сміття, зламані лавочки чи паркани, нескошену траву. В понеділок проводять фотосесію - у вівторок вранці демонструють результат у міській раді. Фіксують і виконану роботу.
Міський голова назвав п*ять локацій, по яких цього року запланований ремонт: це ділянки на вулицях Рокосовського, Доценка, Бєлова, Льотній і біля "Градецького". Думають як розподілити ті кошти, що є. І де взяти додаткові.
В місті демонтовано 385 металевих гаражів, каже Віталій Хрустицький. Цього року планують знести ще 200. Міський голова публічно звертається до чернігівців, у тому числі до посадовців: виключень ні для кого робити не будуть. Владислав Атрошенко дав доручення перевірити дозвільну документацію і в чернігівських МАФах. Разом з контролюючими органами попросив особливо звернути увагу на ті, де торгують продуктами.
Для кращого прибирання міста необхідно посилювати ЖЕКИ невеликою технікою, каже мер. За прогнозами синоптиків, у Чернігові найближчим часом сніжитиме. Владислав Атрошенко нагадав комунальникам, що до 8 години ранку сніг має бути прибраний.