ua ru

Гранд-балет у Чернігові

Яку виставу показали артисти?
Артисти балету в нашому місті гастролюють не так часто як би хотілося справжнім фанам, а тому, коли випадає унікальна нагода побачити неперевершену пластику , то купують квитки заздалегідь аби не пропустити . Оскільки на переконання публіки це завжди цікаво і дорослим, і дітям.
Отримати справжнє естетичне задоволення приїхали зі столиці і рідні однієї із балерин Анастасії Чернецької, кажуть відстань подолали недарма, бо побачити дитину вдома майже неможливо , життя насичене поїздками.
Танцівники наполегливо готувалися до виступу , масштабна вистава вимагає й досконалого виконання, а тому на спілкування часу не знайшлося. Та все ж хвилювання виявилося марним, занурити глядача в казку , вдалося. Оскільки в залі мабуть не було жодної людини, яка б не знала такого персонажа як Лускунчик , а тому всі спостерігали із захопленням.
Казка " Лускунчик і мишачий король" була задумана Теодором Гофманом як фантастична та мальовнича феєрія, в яку перетворюється звичайне дитяче свято. Дія вистави відбувається напередодні Різдва, коли збирається разом родина і дарує одне одному подарунки. За допомогою декорацій вдалося відтворити засніжене місто, де всюди світяться новорічні вогники , і люди ще в очікуванні дива.